Bilde

Sander Stølan

Fagansvarlig / Eiendomsmegler

5.0
★
★
★
★
★
3 omtaler

Sander Stølan får gjentatte positive tilbakemeldinger for god markedskunnskap, effektiv prosess og profesjonell håndtering av budrunder, samt hyggelig og imøtekommende service.

Krogsveen-symbol med grønn bakgrunn

Krogsveen

Om Sander Stølan

Eiendomsmegler Sander Stølan er fagansvarlig hos Krogsveen Skien. Rollen som fagansvarlig betyr at han har et ekstra blikk på at oppdragene på kontoret følger regelverket og holder god faglig kvalitet. Stølan er godt kjent i hele Telemark, og oppdragene hans viser det. Han har solgt boliger i Skien og Ulefoss, eneboliger i Siljan og Stathelle og hytter i Lunde, Bø og på Rauland.

Eiendomsmegler Sander Stølan mener at et boligsalg ikke bør overlates til tilfeldighetene. Han anbefaler derfor selgerne å starte med en verdivurdering, slik at de har et godt grunnlag før de bestemmer seg. Stølan vil at selgeren skal kunne ta trygge valg underveis, og han svarer gjerne på spørsmål om både kjøp og salg.

Stølan selger leiligheter i Skien, blant annet flere seksjoner i det samme leilighetsbygget på Nordre Røråsen. Eneboliger og hus med utleiedel står også sentralt i porteføljen hans, og han har oppdrag i Gvarv i Midt-Telemark. Han tar i tillegg oppdrag på fritidstomter.

Kompetanseområder

Bilde
Andelsbolig
Stølan har solgt andelsleiligheter i Skien. Han forklarer kjøperne hva fellesgjeld og felleskostnader betyr for totalprisen.
Bilde
Fritidsbolig og hytte
Hytter i Lunde, Siljan, Bø og på Rauland er blant oppdragene til Stølan. Han kjenner hyttemarkedet både i innlandet og på fjellet.
Bilde
Leilighet
Stølan selger leiligheter i Skien, blant annet flere seksjoner i et leilighetsbygg på Nordre Røråsen. Han gir selgeren et godt grunnlag med en verdivurdering før salget starter.
Bilde
Rekkehus og tomannsboliger
Tomannsboliger og vertikaldelte boliger i Skien og Ulefoss er blant oppdragene til Stølan. Han dekker hele Grenland for denne boligtypen.
Bilde
Villa og enebolig
Stølan har solgt eneboliger i Skien, Ulefoss, Siljan og Stathelle. Han tar også oppdrag på eneboliger med utleiedel.
Bilde
Tomter
Stølan tar oppdrag på fritidstomter, blant annet i Drangedal. Han kjenner fritidsmarkedet i store deler av Telemark.

Teamet vårt håndplukker meglere for deg

Vi leser gjennom hver eneste forespørsel. Vi velger meglere manuelt ut fra hva du skal selge og hvor, slik at du er sikret gode meglertilbud.

Øystein – MeglerportalenIngvild – Meglerportalen

Meglerportalen er helt gratis og uforpliktende

Meglerkontor

Legg inn en anmeldelse

Les tidligere anmeldelser

5.0
★
★
★
★
★
Basert på 3 omtaler
9. okt 2026
★
★
★
★
★
5/5

AnonymAnmeldelsen er anonym etter ønske fra innsenderen og er sendt inn av megleren selv. Den er likevel 100 % ekte.

Fantastisk service og fantastisk megler! Veldig fornøyd! Anbefaler han på det sterkeste, Sander Stølan var min megler.

9. okt 2026
★
★
★
★
★
5/5

AnonymAnmeldelsen er anonym etter ønske fra innsenderen og er sendt inn av megleren selv. Den er likevel 100 % ekte.

Sander Stølan gjorde en veldig god jobb, hyggelig og flink kar. Kan anbefalen han for andre som skal selge!

9. okt 2026
★
★
★
★
★
5/5

AnonymAnmeldelsen er anonym etter ønske fra innsenderen og er sendt inn av megleren selv. Den er likevel 100 % ekte.

Sander var imøtekommende og hadde god kjennskap til markedet. Prosessen frem mot visning gikk raskt og var godt planlagt. Han håndterte budrunden bra og bidro til at jeg fikk en god avtale.

Bilde
Krogsveen-symbol med grønn bakgrunn

Krogsveen