Om Christian Nogva Aarseth
Eiendomsmegler Christian Nogva Aarseth har vært megler siden 1999 og kjenner eiendomsmarkedet på Sunnmøre godt. Han er ansatt hos Krogsveen Ålesund og vet hva som trengs for å få best mulig pris på en eiendom. Aarseth legger stor vekt på at handelen skal oppleves trygg, og at selgeren er fornøyd når salget er over.
Eiendomsmegler Christian Nogva Aarseth har mange oppdrag nord i Ålesund kommune. Han selger boliger i Brattvåg og på Longva, Haramsøy, Fjørtoft og Kjerstad. Porteføljen består av både eneboliger i bygdene og leiligheter i Ålesund by.
Aarseth selger også eiendommer som skiller seg fra vanlige boliger. Han har solgt et småbruk i Vatne, en eiendom med kombinert bolig og næring i Ålesund og en stor fritidseiendom ved sjøen i Norddal. Han har i tillegg et tomtefelt regulert til fritidsboliger på Fjørtoft i porteføljen, og han selger hytter både ved sjøen i Brattvåg og på Straumgjerde i Sykkylven.








