Bilde

Maren Knutsen

Eiendomsmeglerfullmektig MNEF

5.0
2 omtaler

Kundene fremhever god kompetanse, engasjement og rask respons fra meglerne, samt god veiledning og kommunikasjon gjennom hele salgsprosessen.

Mobilnummer:
957 91 205
partners eiendomsmegling logo

&Partners Eiendomsmegling

Om Maren Knutsen

Maren Knutsen er eiendomsmeglerfullmektig MNEF hos Bergby &Partners i Bergen. Hun bistår boligselgere gjennom hele salgsprosessen under ansvar av ansvarlig megler ved kontoret. Knutsen er medlem av Norges Eiendomsmeglerforbund. Hun er født og oppvokst i Bergen og har bodd både i Arna, sentrum og Bergen sør.

Den lokalkunnskapen bruker hun når hun skal vurdere både salgspriser og salgsstrategier i det aktuelle området. Hun legger vekt på tett oppfølging og på å være tilgjengelig underveis. Knutsen holder selgeren oppdatert både før, under og etter salget. Målet hennes er at både kjøper og selger skal sitte igjen med en trygg opplevelse.

Kompetanseområder

Bilde
Andelsbolig
Knutsen bistår med salg av andelsboliger i borettslag i Bergen. Hun forklarer selgere og kjøpere hvordan fellesgjeld og felleskostnader spiller inn på totalprisen.
Bilde
Leilighet
Leiligheter er den boligtypen Knutsen jobber mest med. Hun hjelper selgere av både mindre toromsleiligheter og større familieleiligheter i sentrumsnære strøk.
Bilde
Rekkehus og tomannsboliger
Knutsen bistår også med rekkehus og tomannsboliger i etablerte boligstrøk. Hun vet hvordan uteplass, parkering og fellesvegger påvirker interessen blant kjøperne.
Bilde
Villa og enebolig
Megleren hjelper selgere av eneboliger i Bergen med omland. Hun legger vekt på tomt, planløsning og utviklingsmuligheter, som ofte veier tungt for barnefamilier.

Meglerkontor

Legg inn en anmeldelse

Les tidligere anmeldelser

5.0
Basert på 2 omtaler
19. aug 2026
5/5

Nicolai Haaland

Ekstremt fornøyd med innsatsen til både Maren og Kim! De leverte langt over hva jeg forventet i form av god kompetanse og service. De viste et stort engasjement i å få til et best mulig salg for meg, gjennom god veiledning og kommunikasjon fra start til slutt. Kan varmt anbefale dem til alle som skal selge bolig!

19. aug 2026
5/5

AnonymAnmeldelsen er anonym etter ønske fra innsenderen og er sendt inn av megleren selv. Den er likevel 100 % ekte.

Maren er en hyggelig megler, svarer raskt på ting man lurer på underveis,både før,under og etter salget. Anbefaler henne på det sterkeste🌺🙂

Bilde
Mobilnummer:
957 91 205
partners eiendomsmegling logo

&Partners Eiendomsmegling

Få tilbud fra eiendomsmeglere

Motta pristilbud fra inntil 5 eiendomsmegler

Helt uforpliktende
Meglere i ditt område
Få 5 tilbud