Bilde

Vang Thi Dang

Eiendomsmegler MNEF / Jurist / Partne

5.0
3 omtaler
nordvik logo

Nordvik

Om Vang Thi Dang

Vang Thi Dang har jobbet som eiendomsmegler siden 2016 og er i dag partner ved Nordvik Bergen Sør. Hun er utdannet jurist og har tittelen eiendomsmegler MNEF. Det er en kombinasjon som gir henne et solid faglig fundament i alt fra kontraktshåndtering til budrunder.

Eiendomsmegleren dekker først og fremst de sørlige delene av Bergen og kommunene rundt. Salgsstatistikken viser særlig aktivitet i Os, Årstad, Fyllingsdalen og Fana, og hun har også solgt boliger i Laksevåg og områdene rundt Bjørnafjorden. Det gjør henne godt kjent med boligmarkedet både i bynære strøk og i de mer landlige delene av regionen.

Kompetanseområder

Bilde
Leilighet
Dang jobber jevnlig med leilighetssalg, for eksempel i bydelene Årstad, Fyllingsdalen og Laksevåg.
Bilde
Rekkehus og tomannsboliger
Dang har god erfaring med vertikaldelte tomannsboliger og rekkehus, og vet hva som vektlegges av familier på jakt etter denne typen bolig.
Bilde
Villa og enebolig
Vang selger en god del eneboliger i Os og Fana, inkludert familieboliger og større villaer.
Bilde
Andelsbolig
Eiendomsmegler Vang har erfaring med salg av andelsleiligheter i borettslag,
Bilde
Fritidsbolig og hytte
Vang har blant annet solgt sjønære eiendommer og fritidsboliger i Bjørnafjorden.

Meglerkontor

Legg inn en anmeldelse

Les tidligere anmeldelser

5.0
Basert på 3 omtaler
20. mai 2026
5/5

Andre

Veldig fornøyd

20. mai 2026
5/5

Marie

Jeg verdsetter at Vang er opptatt av at dokumentasjonen er i orden og forstått av partene i handelen. Hun er også god på å legge til rette slik at begge parter blir fornøyde. Hun bryr seg om menneskene som er involvert og gjør alt for at det skal bli en god handel for alle. Vi har funnet dyktig stylist , fotograf og sndre tjenesteytere som vi trengte. Jeg har kjøpt og solgt med Vang flete ganger og bruker nok henne neste gang også.

20. mai 2026
5/5

Endre

kunne ikke vært mer fornøyd med valget av megler. Dette var første gang vi skulle selge leilighet, og vi følte et stort behov for trygghet og god veiledning gjennom hele prosessen. Vi hadde kjennskap til Vang fra før, da hun både har solgt for og til bekjente av oss og blitt anbefalt. Allerede fra første møte opplevde vi god kjemi, noe som var viktig for oss i en såpass stor og personlig prosess. Vang har vært ærlig, tydelig og realistisk i sine vurderinger, noe som ga oss trygghet hele veien. Hun skapte en utrolig flott presentasjon av leiligheten, faktisk så bra at vi nesten ikke kjente den igjen selv. Det som virkelig skilte Vang fra de andre meglerne vi vurderte, var kombinasjonen av faglig trygghet, tydelig strategi og genuint engasjement. Hun var svært godt forberedt, hadde en klar plan for hvordan vi skulle oppnå best mulig resultat, og fulgte opp hver eneste interessent på en strukturert og målrettet måte. Dette ga oss en helt annen tillit til prosessen enn vi opplevde hos andre. Hun lå noe høyere i pris enn enkelte andre alternativer vi vurderte, men i ettertid er vi ikke i tvil om at vi fikk igjen hver eneste krone. Resultatet taler for seg selv, og det var nettopp sluttsummen som var viktigst for oss. Leiligheten ble solgt til en rekordpris for en 48 kvm bolig på Storestraumen/Søfteland, noe vi er svært takknemlige for. Vi gir våre varmeste anbefalinger til Vang, en profesjonell, engasjert og tillitsvekkende megler som virkelig leverer. Vennlig hilsen

Bilde
nordvik logo

Nordvik

Få tilbud fra eiendomsmeglere

Motta pristilbud fra inntil 5 eiendomsmegler

Helt uforpliktende
Meglere i ditt område
Få 5 tilbud